Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Fatih Boyacı, Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyeleri Muhiddin Sami Dayhan ve Prof. Dr. Refik Korkusuz,  Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer, Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç Hafız İbrahim Eker’i  ve  Ali Dadan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 “BAYRAĞI DAHA DA İLERİLERE TAŞIYACAĞIZ”

Yapılan ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kurs Yöneticisi İbrahim Eker, İsa Özgen hocadan aldıkları bayrağı daha da ileri taşıyabilmek adına var güçle çalışacaklarını belirtti. Eker, “Kestanepazarı Kur’an Kursları bölgemizin ve ülkemizin en köklü hafızlık müesseselerinden biridir. Bizler de bulunduğumuz görevlerde kurumlarımızı bir adım daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Hep birlikte uyum içerisinde yapacağımız çalışmalar ile birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza inancım tamdır. Bu konuda her zaman yanımızda olan başta dernek başkanımız Cüneyd Dayhan’a ve Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

“ YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR ETTİ”

İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne atanan  Ali Dadan yapılan ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek Kestanepazarı’nın Türkiye’de bir marka olduğunu dile getirdi. Dadan “Kestanepazarı camiasına  şahsıma,okulumuza ve Millî Eğitim camiasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ”

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticiliğine atanan Hafız İbrahim Eker’i ve İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne atanan Ali Dadan’ı tebrik edip, yeni görevlerinde başarılar dileyerek beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, “Kestanepazarı kurumları bir ailedir. Bizler Kestanepazarı Yönetim Kurulları olarak, Müftülüğe bağlı 3 Kur’an Kursumuz ve Milli Eğitime bağlı okullarımıza var gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. İslam ve Kur’an yolunda, vatanını ve milletini seven nesillerin yetişmesi için çalışmak boynumuzun borcudur. Bu uğurda Kestanepazarı Yönetim Kurulları olarak var gücümüzle çalışırken, siz değerli hocalarımızla beraber yol almak ve sizlerin desteğini hissetmek bizlere mutluluk ve güç veriyor. Hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağımıza ve bayrağı daha ileri taşıyacağımıza ben de yürekten inanıyorum.”dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.