Kestanepazarı Halkla İlişkiler Birimi’ne Taze Kan

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ne uzun yıllar hizmet eden Mustafa Yaman’ın emekliye ayrılmasının ardından Halka İlişkiler biriminde yeni görevlendirmeler tamamlandı. Ali Koç’un Halkla İlişkiler Birimi Müdürlüğü’ne getirilmesinin ardından Kestanepazarı mezunu olan Abidin Özer de Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak göreve başladı. Yeni görevlendirmeler sonrası ilk haftalık toplantısını da gerçekleştiren Halkla İlişkiler Birimi, Kestanepazarı’nın daha etkin tanıtımı için yapılması gerekenleri belirledi.

Kestanepazarı Hatay Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürlüğü görevini yürüten Ali Koç mevcut görevine ilaveten Kestanepazarı Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini de üstlendi. İki görevi bir arada yürütecek olan Koç, artan sorumluluklarının kendisini daha da mutlu ettiğini belirtti. Aynı zamanda Kestanepazarı mezunu da olan Koç, “Benim eğitimimde ve hayata atılmamda Kestanepazarı’nın çok büyük bir yeri ve önemi vardır. Çocuk yaşlarda geldiğim ve beni eğitip hayata hazırlayan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği’ne hizmet edebilmek benim için en büyük şeref. Kestanepazarı bayrağını daha da ilerilere taşımak için bu bilinç ve düsturla hareket edip yılmadan çalışacağız” dedi.

“ATA OCAĞIM KESTANEPAZARI’NDA GÖREVLENDİRİLMEK BÜYÜK ONUR”

Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın ilk kuruluş yıllarından itibaren hizmetkârlarından olan Hacı Hasan Basri Özer’in torunu, Hacı Turan Özer’in oğlu Abidin Özer de Kestanepazarı Halkla İlişkiler sorumlusu olarak göreve başladı. İyi derecede Arapça bilgisine de sahip olan Özer, “Kestanepazarı tüm vakfı ve dernekleri ile benim asıl ata ocağımdır. Aynı zamanda mezunu da olduğum bu nadide kurumda hizmet bayrağını daha da ilerilere taşımak tek gayem. Rabbim bu yolda yapacak olduğumuz hizmetlerimizde gayret, kuvvet ve muvaffakiyetler nasip eylesin. Bu hizmeti bizlere nasip eden Rabbime şükür ederken, bizi bu göreve layık gören büyüklerimize de teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Yeni görevlendirmeler sonrası Ali Koç müdürlüğünde bir araya gelen Salih Gündüz, Abidin Özer ve İsmail Çelik ilk haftalık toplantılarını gerçekleştirdi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif