Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursuna İl Müftülüğünden Ziyaret

İzmir İl Müftü Yardımcısı Şadiye Yılmaz ve Şube Müdürü Serkan Dursun, Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Ziyarete Aliağa Müftüsü Ramazan Coşkun’da eşlik etti. Hocalarımızı Kurs Yöneticisi Fatih Muslu ve Yurt Yöneticisi Mustafa Aytekin ağırladı.

Kur’an Kursumuzun eğitimi ve öğrenci durumları hakkında bilgi alan İzmir İl Müftü Yardımcısı Şadiye Yılmaz, Şube Müdürü Serkan Dursun ve Aliağa Müftüsü Ramazan Coşkun hafızlık eğitiminin önemi, hafızlık eğitiminde yaşanan sorunlar, hafızlık eğitiminin geliştirilmesi, sosyal – sportif faaliyetler, kültürel faaliyetler gibi konuların uygulanabilirliği ve geliştirilmesi için gerekli adımların neler olabileceği konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kur’an Kursu öğreticileri ve öğrencilerimizle bir araya gelerek bir süre sohbet eden hocalarımız daha sonra Kurs binası ve sosyal faaliyet alanlarını gezerek Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu yöneticilerine, Kur’an Kursu Öğreticilerine, dernek yönetici ve çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladılar.

Kurs Yöneticisi Fatih Muslu yapılan istişarelerin öğrencilerimizin gelişimlerinde büyük katkısının olacağını ve Kursun ziyaret edilmesinden mutluluk duyduklarını ifade ederek Şadiye Yılmaz,  Serkan Dursun ve Ramazan Coşkun hocalarımıza teşekkür etti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif