Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı, Günlük 450 Kez Ziyaret Ediliyor

Kestanepazarı Bilgi İşlem Birimi’nden alınan bilgiye göre, www.kestanepazari.org.tr internet sitemiz, günlük yaklaşık 400-450 kez ziyaret ediliyor.

18 Ağustos 2015

Ziyaret İstatistik Çizelgesi
Ziyaret İstatistik Çizelgesi

www.kestanepazari.org.tr internet sitemiz kurulduğundan bugüne, Kestanepazarı’ndaki faaliyetleri, internet kullanıcılarına ulaştırıyor. Sitemiz, yardımseverlerimiz başta olmak üzere, Kur’an eğitimi veren kurumlar, mezunlar, eğitimciler ve Kestanepazarı’na gönül verenler tarafından takip ediliyor.

Kestanepazarı Bilgi İşlem Birim Sorumlusu Muhammed Fatih Şanal’ın verdiği bilgiye göre ziyaretçiler, çeşitli yönlendirmeler üzerinden ulaşarak da sitemizi ziyaret ediyor. Yönlendirmelerin büyük bir çoğunluğu arama motorları ve sosyal medya üzerinden gerçekleşiyor. Sitemiz yaklaşık 10 ülkede bulunan internet kullanıcıları tarafından da takip ediliyor.

Sitemizin Chrome ve Firefox tarayıcılarıyla %100 uyumlulukla hizmet verdiğini belirten Şanal, siteyi hatasız ve verimli bir şekilde kullanabilmek için, ziyaretçilere modern bir web tarayıcısı [Chrome, Firefox, Edge] kullanmalarını tavsiye etti.

Sitemiz, Kestanepazarı Basın-Yayın ve Enformasyon Müdürlüğü tarafından güncel tutulmakta ve faaliyetler günlük olarak sitemizde yayınlanmaktadır.

Yaş Bazlı İstatistik Çizelgesi
Yaş Bazlı İstatistik Çizelgesi
Ülke Bazlı İstatistik Çizelgesi
Ülke Bazlı İstatistik Çizelgesi
Tarayıcı Bazlı İstatistik Çizelgesi
Tarayıcı Bazlı İstatistik Çizelgesi
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif