Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Kur’an Kursları, Hafızlık ve Kur’an Eğitimindeki başarısını Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen yarışmalarda aldığı derecelerle taçlandırmaya devam ediyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan Kur’an Kursları Arası Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması’nda İzmir birincisi olarak Ege Bölgesi’ni temsil etmeye hak kazanan öğrencimiz Melih Tarım, Bölge Finalleri’nde de birinci oldu.

TÜRKİYE FİNALİNE KATILMAYA HAK KAZANDI
Muğla’nın Fethiye Müftülüğü’ne bağlı Karaçulha 15 Temmuz Şehitleri Kur’an Kursu’nda yapılan Ege Bölge finallerinde Ege illerinden 8 öğrenci katılım gösterdi. Finalde İzmir’i temsil eden Konak Müftülüğü Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Yöneticisi Kurra Hafız Sadık Daştan Hocamızın talebesi Melih Tarım, 7 arkadaşının arasından birinciliğe uzanarak Eylül ayında Denizli’de yapılacak olan Türkiye Finalleri’nde Ege Bölgesi’ni temsil etmeye hak kazandı.

Göstermiş oldukları başarıdan dolayı öğrencimiz Melih Tarım ile kıymetli hocası Konak Müftülüğü Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Yöneticisi Kurra Hafız Sadık Daştan’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.