Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Darbeye Karşı Meydanlarda

Kestanepazarı ailesi, dün olduğu gibi bugün de darbeye ve darbecilere karşı meydanlardaki yerini aldı. İzmirliler ili birlikte sabaha kadar demokrasi nöbeti tutan Kestanepazarı personelleri, aynı zamanda şehitlerimiz için dua etti.

HEM ANKARA’DA HEM İZMİR’DE DUA EDİLDİ

Ankara’da 13 Temmuz tarihinde düzenlediği programda Kahramankazan 15 Temmuz Şehitliği’ni ziyaret eden Kestanepazarı hafızları, şehitlerimizin ruhları için okunan hatimlerin duasını burada yaptı.

İzmir’de de tüm yurtta olduğu gibi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, büyük bir coşkuyla, Konak Meydanı’nda bir dizi etkinlikle kutlandı. Etkinlik kapsamında binlerce İzmirli 16 Temmuz sabahına kadar ‘Demokrasi Nöbeti’ tutarken, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfımızın personelleri, Türk bayrakları ile kırmızı beyaza bürünen meydanda, törene katılan vatandaşlara, şehitlerimizin ruhları için etli pilavla ayran ikramı yaptı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif