Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Buca Müftüsü Kemal Demirel’i makamında ziyaret etti.

Konya Seydişehir İlçe Müftülüğü görevinden Buca İlçe Müftülüğü görevine atanan Kemal Demirel’i makamında ziyaret eden Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ile Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Kestanepazarı ailesi adına hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette Halkla İlişkiler Müdürü Koç Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı tarihi ve faaliyetlerini anlatırken, Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı da Kestanepazarı’nda hafızlık ve Kur’an eğitimi hakkında bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Buca İlçe Müftüsü Kemal Demirel, Kestanepazarı ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

KEMAL DEMİREL KİMDİR
1969 yılında Afyonkarahisar İli İhsaniye İlçesi Eynehankuzviran Köyünde doğdu. İlkokulu 1981 yılında kendi köyünde okudu.1988 yılında Afyonkarahisar Merkez İmam-Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ne girdi. 1993 yılında ilahiyat fakültesinden mezun oldu. 1990 yılında İmam-Hatip olarak göreve başladı. 1994-1995 yıllarında Diyarbakır Silvan ve Kütahya’da vatani görevini yaptı. 1996 yılında başladığı Diyanet İşleri Başkanlığı, Konya Selçuk Eğitim Merkezi İhtisas Kursu’nu 1998 yılında başarıyla bitirerek aynı yıl Manisa ili Alaşehir İlçesine vaiz olarak atandı. 1999 yılında girdiği Müftülük sınavını kazanarak Kastamonu ili Çatalzeytin ilçe Müftülüğüne atandı. Burada 3 yıl görev yaptıktan sonra 2002-2008 yılları arasında Afyonkarahisar Hocalar, 2008-2014 yılları arasında Afyonkarahisar –İscehisar İlçe Müftüsü olarak görev yaptı. 2014-2018 tarihleri arasında Konya-Seydişehir İlçe Müftüsü olarak görev yaptı. 30.07.2018 tarihinden itibaren Buca İlçe Müftülüğü görevini sürdürmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.