Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı AR-GE Birimi Oluşturuldu

Kestanepazarı hizmet birimlerine AR-GE Müdürlüğünü (araştırma-geliştirme)  ekleyerek, gelişimini sürdürüyor.

 

Bu kapsamda AR-GE Müdürlüğüne Celil G. Deniz getirildi. AR-GE birimi, Kestanepazarı hizmetlerinin uyum içerisinde yürütülebilmesi ve zamanın şartlarına daha iyi uyum sağlayabilmesi için çalışıyor. Bunun yanı sıra mezunlara ulaşma ve mezunlar arası diyalogu artırma gibi alanlarda da çalışmalar yapıyor.

Kestanepazarı AR-GE Birimi Müdürlüğüne Celil G. Deniz Getirildi

 

AR-GE Müdürü Celil G. Deniz’e birimiyle ilgili sorular sorduk:

Fidan: Araştırma-Geliştirme kapsamında ilk hedefleriniz nelerdir?

Celil G. Deniz: Kurumumuzdaki AR-GE birimimizin ana gayesi daha güzel hizmeti daha uygun maliyetlerde almanın yollarını araştırmak olacaktır. Yani paralel hizmet veren kurum ve kuruluşların hizmetlerini takip ederek,  yeni metotlar ve fikirler üretmektir.


Fidan:
Kestanepazarı mezunlarına yönelik çalışmalarınız olacak mı?

Celil G. Deniz: 66 yıldır Kur’an eğitimi hizmeti veren kurumumuzun, on binlerce mezunu var. Mezunlarımıza yönelik etkinlikler düzenleme, mezunlar arası diyalogu kuvvetlendirme ve hizmet çerçevemize mezunlarımızı da dâhil etmek en önemli hedeflerimiz olacak.

Birimimiz mezunlar arası iletişimin geliştirilmesi, hizmetlere mezunların da orta edilmesi gibi hususlarda Kestanepazarı mezunlarımızla iletişimlerini artıracak. Mezunlarımız da her türlü iletişimlerini birimimiz aracılığıyla gerçekleştirebilecekler.

Kestanepazarı AR-GE Birimi İletişim:

(0232) 247 70 21

(0232) 285 65 06

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif