Kestanepazarı Aliağa Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği adına Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Erdal Bayhan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İzmir Konak ve Karabağlar ilçelerinin yanı sıra Aliağa Müftülüğüne de bağlı olarak Yeni Şakran semtinde Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu bulunan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği olarak, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Erdal Bayhan’ı makamında ziyaret ettik. Dernek adına ziyareti gerçekleştiren Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Kestanepazarı’nın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, Kestanepazarı’nın öğrencilerin faydalanabilmesi için yapmış olduğu projelerden dolayı eğitim camiası adına teşekkür etti.

 

Zübeyir Kuyubaşı- Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan- Ali Koç

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif