Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı hedeflerinin ve hizmetlerinin hayata geçirilmesi için çalışan idareci, hoca ve personellerimiz “Kestanepazarı Ailesi İftar Programı”nda bir araya geldi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen program Kestanepazarı kampüsünde bulunan Çınar Gençlik Parkı’nda gerçekleştirildi. Kestanepazarı hizmetlerinin icrasını fedakarca sağlayarak kuruma gönül veren çalışanlarımızın aileleriyle katıldığı iftar programında birlikte iftar açıldı.

Çalışan yakınlarının, kurumları ve hizmetleri daha yakından tanıma fırsatı bulduğu programda personel aileleri, birbirleriyle tanışma fırsatı da buldu.

İftar sonrası, camia adına hoş geldiniz konuşması yapan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan, Ramazan ayı boyunca hoca, yönetici ve çalışanların özveriyle gayret ettiğini belirterek: “Kurumlarımızda Ramazan ayı çok yoğun geçiyor. Gecesini gündüzüne katan personellerimiz evlerinde iftar etmeye bile vakit bulamıyor. Biz de düzenlediğimiz program vesilesiyle her Ramazan birlikte iftar ediyoruz. Hocalarımız ve personellerimizin aileleri kurumumuza geliyor kaynaşıyoruz. Bu hizmetler sevgisiz, aşksız olmaz. Allah hepinizden razı olsun. İnanıyorum ki bu hizmetler ahirette karşımıza çıkacak belki kurtuluşumuza bile vesile olacaktır.” Sözleriyle katılımcılara teşekkür etti.

Kestanepazarı Ailesi İftar Sofrası
Kestanepazarı Ailesi İftar Sofrası Personel Ailelerini Bir Araya Getirdi
Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan
Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.