Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Ailesi Bahar Yemeği’nde Bir Araya Geldi

Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyeleri, Buca’daki Spor Tesisleri ve Mesire Alanı’nda Kestanepazarı Kur’an Kursları hocalarıyla bahar yemeğinde bir araya geldi. Yemekten sonra hocalarla yönetim kurulu üyeleri, yeni dönemde yapılması gereken çalışmalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Buca’daki Spor Tesisleri ve Mesire Alanı’nda verilen bahar yemeğinde Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu, Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu ve Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu yöneticileri ve hocalarıyla bir araya geldi.  Kestanepazarı’nın önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan eğitim faaliyetleri ve öğrenci alım prosedürleri başta olmak üzere gelecek dönem projelerinin konuşulduğu yemekte, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Kestanepazarı Kur’an Kursları idarecileri ve hocaları istek, dilek ve önerilerini yönetim kurulları başkan ve üyelerine sundu.

Yapılan toplantının Kestanepazarı’nın gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizen Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan, “Siz saygıdeğer hocalarımızın fikirleri bizler için çok önemli. Karşımıza çıkan sorunlara hep birlikte istişare ederek çözüm bulmalıyız. Bizler burada bir aileyiz ve bu ailenin içerisinde bulunmaktan dolayı büyük gurur duyuyorum” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif