Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Karşıyaka AİHL Öğrencileri Kestanepazarı’nı Yakından Tanıdı

Karşıyaka Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Okul Aile Birliği ve okul müdürlüğünün ortak projesiyle, kurumlarımızı daha yakından tanımak maksadıyla Kestanepazarı’nı ziyaret etti. Ziyaretçiler, kendilerine ikram edilen öğle yemeğinin ardından konferans salonunda düzenlenen tanıtım programına katıldılar.
Programın açılışında Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz bir konuşma yaptı. Gürsöz, kurum hakkında da kısa bilgiler sundu. Sırasıyla Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman ve Lise Yurt Müdürü Mehmet Kandemir de birer konuşma yaptılar. Konuşmalarda Kestanepazarı’nın eğitime verdiği önem vurgulandı.

Sonnur Göksoy Teşekkür Konuşması Yaptı
Sonnur Göksoy 

Sunum Eşliğinde Kurum Tanıtıldı

Kestanepazarı Basın-Yayın Enformasyon Müdürü Nurkan Boz tarafından gerçekleştirilen sunumda öğrencilere, kurumun genel yapısı tanıtım filmiyle sunuldu. Kestanepazarı adıyla hizmet eden kuruluşlar genel yapılarıyla tanıtıldı. Kestanepazarı Eğitim Sistemi, detaylarıyla sunuldu. Öğrencilerin başarılarına göre gruplandırılmasının, Kestanepazarı eğitim sistemine büyük katkılar sağladığı vurgulandı. Sunumun son bölümünde Kestanepazarı İmam Hatip Lisesi projesi ve kurumun hizmetleri ziyaretçilere aktarıldı.

Programın kapanışında Karşıyaka AİHL Kimya öğretmeni Sonnur Göksoy teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında bu değerli kurumu tanımaktan çok memnun olduklarını belirten Göksoy, İzmir’de böyle başarılı bir kurumun hizmetlerini sürdürüyor olmasının takdire şayan olduğunu söyledi. Göksoy, “Bizleri güzel, sıcak ve samimi ağırlamalarınızdan dolayı sizlere okulumuz adına çok teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Karşıyaka AİHL Öğrencilerine Kestanepazarı Tanıtıldı
Karşıyaka AİHL Öğrencilerine Kestanepazarı Tanıtıldı
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif