Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin Hatay’daki Eğitim Kampüsü, Karabağlar İlçe Müftülüğü aylık personel toplantısına ev sahipliği yaptı. Toplantıda İlçe Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu ilçedeki diyanet personeli ile bir araya geldi.

Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nun konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda ilçede görevli tüm diyanet personeli hazır bulundu.

BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU
Öğleden önce imam ve müezzinler, öğleden sonra ise Kur’an Kursu Öğreticileriyle olmak üzere iki birleşim halinde yapılan toplantılar İlahiyat Camii İmam Hatibi Enes Hamdemirci’nin okuduğu Kur’an-ı Kerim ile başladı. Açılış Kur’an-ı Kerim’inin ardından kürsüye çıkan Karabağlar Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu, olağan aylık toplantıda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan gelen yönetmelik ve talimatları personellerine iletti. Geçtiğimiz ay ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan İlçe Müftüsü Tüfekçioğlu, önümüzdeki dönemde yapılması planlanan işlerle ilgili personelleriyle istişarelerde bulundu.

Konuşmasında yapmış olduğu ev sahipliğinden dolayı Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği yöneticileri ve personellerine teşekkür eden İlçe Müftüsü Tüfekçioğlu, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğrencileri ve hocaları ile ilçede görevli tüm diyanet personeline de başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.