Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu Kurumumuzu Ziyaret Etti.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti. Başkan Cüneyd Dayhan ile görüşen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ayrıca yurt imkânlarını da yerinde inceledi.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aydoğan, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsünü ziyaret etti. Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan’ın makamında ağırladığı Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aydoğan’a derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kur’an Kursu öğrencileri için yapılan “Ahşap, Ebru ve Robotik Kodlama” atölyelerini  gezen Belediye Başkanı Selvitopu kampüste gerçekleştirilen Kur’an ve Hafızlık Eğitimi ile öğrenciler için yapılan sosyal faaliyetler hakkında da detaylı bilgi aldı.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yapılan çalışmalar ve faaliyetlerden ötürü Kestanepazarı hocaları ve yöneticilerini tebrik ederek, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif