İzmir Valisi M. Cahit Kıraç Kurumumuza Veda Ziyaretinde Bulundu

İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, Diyarbakır Valiliğine atanması sonrası gerçekleştirdiği veda ziyaretlerinde Kestanepazarı’nı unutmadı.

Diyarbakır Valisi Görevine Atanan Cahit Kıraç, Kestanepazarı’na Veda Ziyaretinde Bulundu

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan’ın makamında gerçekleşen ziyarette, Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz, İMHAD Başkanı Burhanettin Kansızoğlu, İzmir İHL Müdürü Arif Ayyıldız ve Kestanepazarı Ortaöğrenim Yurdu Müdür Yardımcısı Ali Koç da yer aldı.

Vali Kıraç görüşmede, kurumlarımızın ihtiyacı olduğu müddetçe desteğe hazır olduğunu ifade ederek, İzmir’deki görev süresince Kestanepazarı ile birlikte çalışmalar yapmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dayhan ise Kıraç’a yeni görevinde başarılar dileyerek, İzmir’e kattığı değerlerin Diyarbakır’da da devam etmesi temennilerinde bulundu.

Kıraç, yöneticilerimizle ve yurtta bulunan öğrencilerimizle helalleşerek, vedalaştı.

Vali M. Cahit Kıraç, Ziyareti Sırasında Yurtta Bulunan Öğrencilerimizle de Vedalaştı
Kıraç’ın Veda Ziyaretinde Yurt Yöneticilerimiz ve Farklı Kurumların Temsilcileri de Yer Aldı
Ön Sıra Soldan: Arif Ayyıldız, Cahit Kıraç, Hasan Dayhan. / Orta Sıra: Gazi Pehlivan, Necati Gürsöz, Burhaneettin Kansızoğlu. / Arka Sıra: Ali Koç, Emin Üzüm

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif