Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir Karabağlar Gençlik Merkezi Müdürlüğü Ziyaret Edildi

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı İzmir Karabağlar Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Ferit Tekin beyefendiyi makamında ziyaret ettik ve yeni görevinde başarılar diledik.

Ziyareti, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz ve Gençlik Merkezi Koordinatörü Kestanepazarı Mezunu Ertuğrul Özkul gerçekleştirdi. 

Ziyarette Kestanepazarı eğitim öğretim sistemi ve faaliyetler hakkında bilgi verildi ve istişarelerde bulunuldu. Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Gençlik Merkezi Müdürü Ferit Tekin, Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerini, hocalarını, çalışanlarını ve gönüllülerini yapmış oldukları başarılı faaliyetlerden dolayı tebrik ve takdir ettiğini ifade etti.

İzmir Karabağlar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Faruk Eşlik’i Makamında Ziyaret Ettik

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, İzmir Karabağlar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Faruk Eşlik’i makamında ziyaret etti.

Kestanepazarı’nın Türkiye’de bir marka olduğunu dile getiren Müdür Eşlik, yapılan ziyaretin ve bilgi paylaşımının çok yararlı olduğunu da belirterek, tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif