Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

444 9 232

İzmir İl Müftüsü Salih Sezik’i Makamında Ziyaret Ettik

Kestanepazarını temsilen; Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Konak Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Yöneticisi Sadık Daştan, Aliağa Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Yöneticisi Fatih Muslu, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’dan oluşan heyet, yeni il müftülüğü binasına taşınan İzmir İl Müftüsü Salih Sezik’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

Yapılan ziyarete İl Müftü yardımcılarımız Oğuzhan Kadıoğlu ve Kamil Kırgız da eşlik ettiler.

Ziyarette, Kestanepazarı eğitim öğretim sistemi ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi ve istişarelerde bulunuldu. Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İzmir İl Müftüsü Salih Sezik, Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerini, hocalarını, çalışanlarını ve gönüllülerini yapmış oldukları başarılı faaliyetlerden dolayı tebrik ve takdir ettiğini ifade etti.

İzmir İl Müftü Yardımcısı Şadiye Yılmaz’ı Makamında Ziyaret Ettik

Kur’an Kurslarından Sorumlu İzmir İl Müftü Yardımcısı Şadiye Yılmaz’ı makamında ziyaret ettik.

Kestanepazarı’nın Türkiye’de bir marka olduğunu da dile getiren Müftü Yılmaz, yapılan ziyaretin Kur’an ve hafızlık eğitimi için karşılıklı bilgi alışverişinin, tecrübe paylaşımının ve iş birliğinin çocuklarımızın geleceği için çok önemli olduğuna vurgu yaptı ve tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.