Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir İl Müftülüğü Kursumuzu Ziyaret Etti

İzmir İl Müftülüğü İl Müftü Yardımcısı Şadiye YILMAZ ve Şube Müdürü Serkan DURSUN hocalarımız Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Hocalarımızı Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Kurs Yöneticisi İsa Özgen ve Yurt Yöneticisi Halil Taşcı ağırladı.
Kur’an Kursumuzda yapılan eğitim ve öğrenci durumları hakkında bilgi alan İzmir İl Müftü Yardımcısı Şadiye YILMAZ ve Şube Müdürü Serkan DURSUN ile hafızlık eğitiminin önemi, hafızlık eğitiminde yaşanan sorunlar, hafızlık eğitiminin geliştirilmesi, öğrencilere uygulanan sosyal, sportif, kültürel faaliyetlerin geliştirilmesi gibi birçok konuda istişare edildi. Öğretmenlerimizle de bir araya gelen hocalarımız öğretmenlerimizle kısa bir sohbette bulundu, öğretmenlerimizin dilek ve temennileri alındı.

Görüşmeler sonunda Kurs binası ve sosyal faaliyet alanlarını gezen Şadiye YILMAZ ve Sekan DURSUN hocalarımız Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu yöneticilerine, öğretmenlerine, dernek yönetici ve çalışanlarına “Çalışmalarınız ve başarılarınızdan dolayı tebrik ederim” diyerek ziyaretlerini tamamladı.

Kurs Yöneticisi İsa ÖZGEN yapılan istişarelerin öğrencilerimizin gelişimlerinde büyük katkısının olacağını ve Kursun ziyaret edilmesinden mutluluk duyduklarını ifade ederek Şadiye YILMAZ ve Serkan DURSUN hocalarımıza teşekkür etti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif