Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı heyeti, İzmir İl Müftülüğü ve ilçe müftülükleri ile İzmir çevresindeki illerin ilçe müftülüklerine ziyaretler gerçekleştirdi.   

Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman ve Ar-Ge Müdürü Celil Deniz’den oluşan Kestanepazarı heyetine ziyaretlerde zaman zaman, Basın-Yayın ve Enformasyon Müdürü Nurkan Boz ve Fidan Dergisi Muhabiri İshak Tekkaya’da eşlik etti.  

Ramazan mukabeleleri, Kur’an ziyafeti ve hafızlık merasimi programları hakkında müftülerin bilgilendirildiği ziyaretlerde, Kestanepazarı 2012 yılı takvimi ve yeni yıl promosyonları müftülük personellerine hediye edildi.

Manisa Alaşehir Müftüsü Mehmet Yiğit Ziyaretinde Mezunlarımız da Bize Eşlik Etti


Heyet 35 Müftülüğe Ziyaret Gerçekleştirdi

Kestanepazarı heyeti İzmir İl Müftülüğü başta olmak üzere, Karabağlar, Konak, Buca, Bornova, Gaziemir, Karşıyaka, Bayraklı, Balçova, Çiğli, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçe müftülüklerine ziyaretler gerçekleştirdi. Çevre illerdeki Salihli, Turgutlu, Edremit ve Germencik ilçe müftülükleriyle birlikte heyet 35 müftülüğü ziyaret etmiş oldu.

Yaklaşık 150 Yardımsever Ziyaret Edildi

Heyet kurumumuza bağışta bulunan yaklaşık 150 yardımsevere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Hayırseverlere kurumumuzun yeni yıl promosyonları hediye edildi.

Güçlü Ailesi Hastane Ziyareti - Soldan: M. Ali Çetin, Hasan Güçlü, Mustafa Yaman, Halil Güçlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.