Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir İmam Hatipliler ve Mezunlar Derneği (İMHAD) haftada iki kez bölge bölge düzenledikleri sınıf temsilcileri toplantıları ile İzmir’de bulunan tüm İmam Hatip Liseleriyle buluşuyor.

Kestanepazarı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen, İmam Hatip Lisesi Sınıf Temsilcileri Toplantısı’nda, İzmir İHL’de öğrenim gören sınıf temsilcileri Kestanepazarı Ortaöğrenim Yurdu yemekhanesinde düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

aa
İzmir İHL Sınıf Temsilcileri, İMHAD’ın Düzenlediği Programla Bir Araya Geldi

Toplantıya İzmir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Değirmenci, Kestanepazarı Derneği Başkanı Hasan Dayhan, İMHAD Başkanı Burhanettin Kansızoğlu ve II. Başkan Ebubekir Karaaslan ve Ladin İnşaat Firması Sahibi Murat Öztürk katıldı.

Programda öğrencilere hitap eden Kestanepazarı Derneği Başkanı Hasan Dayhan “Geleneksel olarak düzenlediğimiz Mezunlar Günü’müzde Prof. olarak hizmet eden mezunlarımız eski hatıralarında, bir kalıp peynir ve iki zeytinle kahvaltı yaptıkları günleri mutlulukla yâd ediyorlar. Siz imkânları daha çok olan bir nesil olarak yarının geleceğini kuracak, ülkemize ve dünyaya katkı sağlayan büyük insanlar olacaksınız.” diyerek öğrencilerden gelecek için beklentilerini dile getirdi.

Toplantı, öğrencilerin tek tek kendini tanıtması, hedeflerini anlatması ve ideallerini açıklamasıyla son buldu.

aa
Soldan: Burhanettin Kansızoğlu, Mehmet Değirmenci, Hasan Dayhan, Ebubekir Karaaslan, Murat Öztürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.