Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

444 9 232

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğrencilerimizi ziyaret ederek spor malzemeleri hediye etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Yürüttüğü Çalışma Kapsamında İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Öğrencilerimize Tişört Hediye Etti

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında Kur’an kursu öğrencileri sabah dini eğitim görürken öğleden sonra spor aktivitelerine katılıyor.

Kestanepazarı yönetici ve idarecilerinin projeye büyük desteği olduğunu ifade eden Kaplan “Bu sayede sadece Kestanepazarı’nda 1250 kursiyere ulaşıldı. Biz de İl Müdürlüğü olarak Antrenör ve malzeme desteğinde bulunduk. Kendilerine, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Diyanet’in toplam kursiyer kayıtlarında çok ciddi bir artış var. 4301 öğrencimiz 20 branşta gönüllerinin dilediği sporu en uygun koşullarda ve uzman antrenörler eşliğinde devam ettirmektedirler. Bu sayıyı daha da artırarak ‘İzmir de spor yapmayan genç ve çocuk kalmayacak’ sloganını güdüyoruz ve herkesi spor yapmaya davet ediyoruz” diyerek protokolün büyük ilgi gördüğünü ve çeşitli spor branşlarına ilginin arttığını belirtti.

Kur’an Kursu Öğrencilerimiz Aldıkları Hediyeleri Hemen Deneyerek Tişörtleriyle Poz Verdi
İ. Cengiz Aslan ve Mustafa Yıldırım, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan’a (sağ resimde) Kestanepazarı Hizmetlerini Anlattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.