Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Ahmet Şamil Ok Kestanepazarı’nı Ziyaret Etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Ahmet Şamil Ok, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti.  

Ziyaret sırasında Ahmet Şamil Ok Hocamıza, İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Eğitim Görevlisi Kestanepazarı Mezunu Kurra Hafız Mesut Güner Hocamız da eşlik etti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan’ın makamında ağırladığı İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Ahmet Şamil Ok’a Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin son dönem faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Dayhan, kurumumuza verdiği desteklerden dolayı da tüm Kestanepazarı gönüllüleri adına, kendisine teşekkür etti. 

İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Ahmet Şamil Ok, Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerini, hocalarını, çalışanlarını ve gönüllülerini yapmış oldukları bu başarılı faaliyetlerden dolayı tebrik ve takdir ettiğini söyledi.

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif