Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği bünyesinde görevli personellere İş Güvenliği Uzmanı Emin Koyuncu tarafından, İş Güvenliği ve Covid-19’a karşı alınması gerekli tedbirlerle ilgili bilgi verildi.

Covid-19 Pandemi sürecinde alınması zorunlu olan tedbirlerden son derece etkilenen iş hayatı karşısında personellerin sağlığı ve güvenliği için her türlü tedbiri alan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, eğitim semineri düzenledi. SU OSGB İş Güvenliği firmasında yetkili olan İş Güvenliği Uzmanı Emin Koyuncu tarafından verilen eğitimle, iş hayatında alınması zorunlu olan tedbirler personellerimize tekrar hatırlatıldı. Covid-19 hastalığına karşı tüm yapılması gerekenler anlatılarak, personellerin merak ettiği tüm konular hakkında da detaylı bilgi verildi.

“TEDBİRLE OLDUĞUMUZ SÜRECE VİRÜSTEN KORKMAMIZA GEREK YOK”
Eğitim semineri sonrası söz alan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer, hiç kimsenin ateşi ölçülmeden kampüs alanına alınmadığını belirterek bu konuda hassas davranan tüm personele teşekkür etti. Binaların hepsinin girişlerinde ve yemekhane önlerinde de dezenfektanların sürekli yenilendiğini dile getiren Özer, “Personelimizin kişisel temizliğine dikkat ettiğinden eminiz. Hem dezenfektan hem de su ve sabun kullanımı son derece önemli ve bizler bunları takip ediyoruz. Ayrıca maske ve mesafe kuralına da uydukları için tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bizler tedbiri elden bırakmadığımız sürece virüsten korkmamıza gerek yok” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.