Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir Karabağlar’da bulunan Şehit Yahya Efiloğlu İmam Hatip Ortaokulu ile Bayındır’da bulunan Muzaffer Tuzcuoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Kestanepazarı Eğitim Kampüsünü gezdi.

Karabağlar Şehit Yahya Efiloğlu İmam Hatip Ortaokulu ile Bayındır Muzaffer Tuzcuoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, tercih edebilecekleri İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve imkânlarını yerinde görmek için birer gün arayla Kestanepazarı Eğitim Kampüsümüzü ziyaret etti.

Kestanepazarı’nın İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde eğitim gören öğrencilere sunduğu hizmetleri yerinde görmek için kampüsü gezen öğrenciler, yurt imkânı, yatakhaneler, sosyal beceri ve teknik atölyeleri ile kampüsteki sosyal, sportif ve eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldı. Ardından İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni de gezen öğrenciler, okuldaki imkânları da yerinde inceleyerek, Kestanepazarı ve İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni yerinde tanıma fırsatı buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.