Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İlk Bayrak Töreni Karabağlar Müftüsü’nden

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde bulunan Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı’nı Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin gerçekleştirdi. İlk bayrak töreni öncesi yenilenen binanın önünde açılış konuşmasını yapan Müftü İdin, öğrencilere, hocalara ve yöneticilere başarı diledi. Kurs ve yurt binasının yenilenmesinden ötürü Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’na teşekkür etti.

ÖĞRENCİLERE YÜKSEK MEVKİLERİ HEDEFLEMELERİNİ TAVSİYE ETTİ

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’un Kursu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi açılışı Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin tarafından yapıldı. Yeni eğitim öğretim döneminin açılış konuşmasını yapan Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin, yeni dönemde öğrencilerin son teknoloji ile yenilenen binalarda eğitim göreceğini belirterek, bina tadilatını üstlenen Kestanepazarı Yönetim Kurulları’na ve Kestanepazarı gönüllülerine öğrenciler, hocalar ve veliler adına teşekkür etti. Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarı dileğinde de bulunan Müftü İdin, Kur’an Kursu’nda nitelikli din eğitimi alan öğrencilerimizin, akademik olarak da başarı gösterip yüksek mevkilere gelmelerini temenni etti.

Müftü İdin’in konuşmasının ardından 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif