Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İlçe Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Ettik

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde yer alan eğitim kurumlarının müdürleri Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut’u makamında ziyaret etti. Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Karabulut’a Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Eğitim Kampüsümüzdeki öğrencilere yönelik verilen kurslarla ilgili bilgi verildi.

Eğitim Kampüs içerisinde yer alan İzmir Anadolu İHL ve Ortaokulu Müdürü Hasan Ali Yazıcı, Hisar Anadolu İHL ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdür Vekili Fatih Gülpamuk, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut’u makamında ziyaret etti.

Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Metin Yel’in de katıldığı ziyarette Eğitim Kampüsü’nde Karabağlar Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Hayat Boyu Öğrenme programları kapsamında öğrencilerimizin aldığı kurslar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Karabulut’a bilgi verildi.

500 ÖĞRENCİYE ULAŞIYORUZ

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin hamisi olduğu okulları ve Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilerin en iyi biçimde geleceğe hazırlanması için çaba sarf ettiklerini dile getiren Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, “Karabağlar Halk Eğitim Merkezi yöneticilerine ve personellerine de fedakârca çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Devletimizin sağlamış olduğu imkânlar çerçevesinde, sizlerin de yönlendirmeleri doğrultusunda gençlerimiz çağın gerektirdiği şekilde derslerinden arta kalan zaman dilimlerinde, öğrenmek ve kültürel gelişimlerini artırmak için çeşitli eğitimlere katılıyor. Bu yıl Halk Eğitim Merkezimiz sayesinde yaklaşık 500 öğrenciye Ahşap, Tezhip, Minyatür, Ebru, Robotik Kodlama, Fotoğrafçılık, Salon Sporları, Futbol, Masa Tenisi ve Bocce kursları vermeyi planlıyoruz” dedi.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Halk Eğitim Merkezi’nin yöneticilerinin bir araya gelerek yapmış oldukları koordineli ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Ziyarette, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Karabulut’a kurumlarımızı tanıtan kitap ve dergileri sundu.

(Soldan sağa): İzmir Anadolu İHL ve Ortaokulu Müdürü Hasan Ali Yazıcı, Hisar Anadolu İHL ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Ender Karabulut, Karabağlar İlçe Milli Eğtiim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Civcir, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdür Vekili Fatih Gülpamuk, Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Metin Yel, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç

Ziyaret sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif