İl Müftü Yardımcısı Yurt Müdürünü Ziyaret Etti

Kestanepazarı Mezunlarından İzmir’e yeni atanan İl Müftü Yardımcısı Ramazan Coşkun, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nı makamında ziyaret etti.

İzmir’e İl Müftü Yardımcısı olarak atanan Ramazan Coşkun, bir dönem öğrenci olarak da kaldığı Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın hamisi olduğu Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, makamında ağırladığı İl Müftü Yardımcısı Coşkun’a, yurdun son tadilatla birlikte sunduğu yeni imkânları ve mevcut etüt düzeni hakkında bilgi verdi.

KÜTÜPHANE GELİŞTİRME TOPLANTISINA DA KATILDI

İl Müftü Yardımcısı Ramazan Coşkun, ziyareti sırasında gerçekleştirilen Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Kütüphanesi’nin ihtiyaçlarının belirlenmesi için yapılan toplantıya da katıldı.

Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğrencilerinin yararlandığı kütüphanenin güncellenmesi için Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nın makamında yapılan toplantıda Kestanepazarı Mezunu Eğitimci Yazar İdris Koç, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak, Kestanepazarı Yönetim Kurulları Üyesi Mustafa Durut ve Kestanepazarı Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç hazır bulundu.

Toplantıda öğrencilerin kişisel gelişimlerine yönelik, ders dışında okumaları önem arz eden eserler için karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Kitapların temini ve öğrencilere tanıtımının gerçekleştirilmesi için izlenecek programın belirlenmesi için ileri bir tarihte toplanmak üzere görüş birliğine varıldı.

Ayrıca toplantının sonunda “Usul Esastan Önce Gelir” adlı eserin yazarı İdris Koç’un Kestanepazarı Öğrencilerine yönelik Görgü, Nezaket ve Protokol üzerine bir seminer de vermesi kararlaştırıldı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif