Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. YENTÜR KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsümüzü ziyaret etti.

İzmir Hatay’da bulanan ve bünyesinde toplam 722 öğrenciye ev sahipliği yapan Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nü ziyaret eden İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür’ü Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Cüneyd Dayhan karşıladı.

KESTANEPAZARI’NDAKİ ÖRGÜN EĞİTİMLE HAFIZLIK EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALDI
Başkan Dayhan, İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Yentür’e, Kestanepazarı’nda yapılan örgün eğitimle birlikte hafızlık eğitimi ile lise yurdumuzda yapılan eğitim çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ayrıca Kestenapazarı Eğitim Kampüsü’nde, Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi alan yavrularımızın kullanımına sunulan robotik kodlama, ahşap, gastronomi, bilgisayar, akıl oyunları ve ebru atölyelerini de gezdiren Başkan Dayhan, kampüsteki öğrenci sayısı ve sunulan imkânlar hakkında da İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Yentür’ü bilgilendirdi.

YENİ YAPILACAK OKUL BİNASININ YERİNİ İNCELEDİ
İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Yentür’e, Kestanepazarı Eğitim Kampüsü içerisinde yer alan ve hamiliğini yaptığımız İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yeni binasının inşaat alanını da gösteren Başkan Cüneyd Dayhan, yeni yapılacak bina ile ilgili Kestanepazarı’nın Camiasının, istek ve beklentilerini de aktardı.

KESTANEPAZARI CAMİASINA TEŞEKKÜR
Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’ne gerçekleştirdiği ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İzmir İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Mücahit Yentür, Millî Eğitim Camiası adına Kestanepazarı Ailesi’ne eğitime verdiğimiz destekten dolayı teşekkür etti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif