Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Karabağlar Kur’an Ziyafeti – 20 Ocak 2023

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Karabağlar Müftülüğü ile birlikte Karabağlar Mevlana Camii’nde “Kur’an Ziyafeti” gerçekleştiriyor. Cuma namazı öncesi yapılacak programda, kurra hafız ve hafız hocalarımız ile öğrencilerimiz yaptıkları Kur’an-ı Kerim Tilaveti yer alacak.

Buca Kur’an Ziyafeti – 25 Kasım 2022 Cuma

Buca Kur'an Ziyafeti

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Buca Müftülüğü ile birlikte Buca Kurtuluş Camii’nde “Kur’an Ziyafeti” gerçekleştiriyor. Cuma namazı öncesi yapılacak programda, kurra hafız ve hafız hocalarımız ile öğrencilerimiz yaptıkları Kur’an-ı Kerim Tilaveti yer alacak.  

Aliağa Kur’an Ziyafeti – 07 Ekim 2022 Cuma

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Aliağa Müftülüğü ile birlikte Aliağa Merkez Çarşı Camii’nde “Kur’an Ziyafeti” gerçekleştiriyor. Cuma namazı öncesi yapılacak programda, kurra hafız ve hafız hocalarımız ile öğrencilerimiz yaptıkları Kur’an-ı Kerim Tilaveti yer alacak.  

Torbalı Kur’an Ziyafeti – 18 Şubat 2022 Cuma

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Torbalı Müftülüğü ile birlikte Bornova Torbalı Mümin Mesci Camii’nde “Kur’an Ziyafeti” gerçekleştiriyor. Cuma namazı öncesi yapılacak programda, kurra hafız ve hafız hocalarımız ile öğrencilerimiz yaptıkları Kur’an-ı Kerim Tilaveti yer alacak.  

KAMUOYUNA DUYURU

Kestanepazarı ismini kullanarak, adınıza makbuz kesmeden para talep eden ve kitap satan dolandırıcılara inanmayınız.