Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Hafız Adaylarının Bayram Sevinci

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde yer alan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nda hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi alan öğrencilere Bayram öncesi giysi dağıtımı yapıldı. Bayram öncesi yeni kıyafetlerini alan ilim talebeleri Kestanepazarı bağışçılarına dua ve teşekkür etti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer, yıl boyunca hayırseverlerin yaptığı bağışlarla tedarik edilen kıyafetlerin, özellikle bayramlardan önce yurtlarımızda kalan öğrencilere ihtiyaçları doğrultusunda dağıtıldığını belirtti. Kurban Bayramı’na sayılı günlerin kaldığı bu günlerde de eğitim kampüsümüz içerisinde yer alan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nda eğitim gören 110 Kur’an talebesi ve hafız adayına ayakkabı, çorap, pantolon, gömlek ve mont verildi.

Yeni kıyafetlerini seçerek alan hafız adayı öğrenciler, Kestanepazarı bağışçılarına desteklerinden dolayı dua ve teşekkür etti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif