Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

“Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” organizasyonu çerçevesinde İzmirli gençler Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı-Tanınmış Mescidinde bir araya geldi.

Gençlerin milli birlik, beraberlik ve manevi duygularını canlı tutmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” programları kapsamında aralarında Kestanepazarı yurtlarında kalan öğrencilerinde bulunduğu onlarca İzmirli genç, Tanınmış Mescidinde sabah namazı kıldı.

Konak ve Buca GSB’nin koordinatörlüğünde gerçekleşen organizasyondan duyduğu memnuniyeti ifade eden Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç; “Öğrencilerimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği milli ve manevi programlara her zaman gönülden destek veriyor ‘Sabah Namazı Buluşmaları gençlerin birlikteliğini sağlayan çok önemli bir projedir.” diyerek organizatörlere teşekkür etti.

Sabah namazı programı öncesi katılımcı gençlere Kestanepazarı Eğitim Kurumları tarafından sahur ikram edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.