Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Aktivitelerle dolu Genç Yıldızlar Yaz Kur’an Kursu, öğrencilere katılım belgeleri ve madalya takdimiyle sona erdi.

İlyas Altunkaya koordinatörlüğünde düzenlenen kursta İlkokul ve ortaokul öğrencisi 23 çocuğa Kur’an-ı Kerim ve temel dini bilgiler dersleri verildi. Aktivite ve sportif faaliyetlerle dikkat çeken kursta; yüzme, futbol, basketbol, masatenisi, satranç dalında eğitimler de verildi ve yarışmalar yapılarak birinci olan öğrencilere madalyalar takdim edildi.

Öğrencimiz Tacettin Doğan, Genç Yıldızlar Yaz Kur’an Kursu için; “Bu yaz çok farklı geçti, çok şey öğrendim. İki hafta gibi kısa bir sürede Kur’an okumaya başladım. Subhaneke, ettehiyyâtü, Allahümme salli-barik duaları ve namaz surelerinin bir kısmını ezberledim.

Şehadet, abdest, gusül abdesti, taharet gibi konuları da öğrendim ayrıca yüzme, satranç ve masa tenisi gibi aktivitelerimiz de çok güzeldi.” dedi.

aa
Öğrencilerimize Kurs Sonunda Başarı Belgeleri Takdim Edildi. Sportif Başarılar Gösteren Çocuklara Madalyaları Takdim Edildi

 

sssssssss
Genç Yıldızlar Yaz Kur’an Kursu’nda Onlarca Çocuk, Temel İslami Bilgileri Öğrendi
ss
Yaz Kur’an Kursu Faaliyetleri Öğrencileri Motive Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.