Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Gazze’ye destek olmak amacıyla; üyesi olduğumuz İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun(İSTOK) koordinesinde, platforma üye olan sivil toplum kuruluşlarımızla beraber “İzmir Konak Gazze Meydanı”nda nöbet tutmaya devam ediyoruz.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği tarafından Filistin ve Gazze yararına düzenlenen kermese İzmirlilerin yoğun ilgisi oldu. Filistin’e Dayanışma Çadırımızda, derneğimiz tarafından gelirleri Gazze’ye gönderilmek üzere kermes düzenlendi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler Müdürü Ahmet Özer, zulüm karşısında durmak için bir araya geldiklerini belirterek, ” Filistinli kardeşlerimizin yaşadığı büyük acıları yüreğimizde hissediyoruz. Filistin’e topyekûn insanlık olarak sahip çıkmak zorundayız. Birlik beraberlik içerisinde olmamız lazım… Devletimiz, milletimiz, sivil toplum kuruluşlarımız hepsi bir ve beraberiz. Filistin’e elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Filistinli kardeşlerimize yardım etmek için kermes düzenledik. Filistin’e Dayanışma Çadırımızı ziyaret ederek, bizlere destek olan halkımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.