Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan Kur’an Kursu ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği işbirliğiyle; Kız/ Erkek İlkokul 7 – 10 Yaş Kur’an Kursumuzun bünyesinde eğitim gören öğrenciler arasında “Filistin – Gazze” konulu resim, şiir ve mektup yarışmaları düzenlendi.  

Filistin’de yaşananlara karşı farkındalık oluşturmak ve Filistin halkının özgürlük mücadelesine destek olmak, bu bilinci diri tutmak amacıyla düzenlenen yarışmalarda “her yaş grubu kendi içinde” değerlendirmeye alındı.

Yarışma sonuçlarına göre dereceye giren öğrencilere ödülleri, Kestanepazarı Eğitim Kampüsünde düzenlenen törenle verildi.  Törene Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Muhiddin Sami Dayhan ve Murat Aydın, Kestanepazarı Hacı Ahmet Dayhan Kur’an Kursu Yöneticisi ve öğreticileri başta olmak üzere öğrenci velilerimizin de katıldığı törende, öğrencilere çeşitli ödüller verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.