Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Eğitim Kurumları, bünyesinde kalan öğrencilerine yıllardır Hatay Kur’an Kursu ve B Blok Lise Yurt binası içerisindeki kantinleriyle hizmet verdi. Ayrı ayrı kantinlerin işletme sıkıntıları ve hizmet kalitesi gibi zorlukları göz önünde bulunduran dernek başkanlığı, kampüs içerisine ortak bir kantin yapılması kararı aldı.

Kampüste, öğrenciler tarafından pek kullanılmayan, lise yurdu karşısındaki boş alana ortak kantin inşa edildi. İnşasına yardımseverlerin katkı sağladığı kantine “Fidan Çay Bahçesi” adı verildi.

Yöneticiler Tarafından Açılışı Yapıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ve Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği kongreleri öncesi idare heyeti ve dernek üyeleri tarafından açılışı yapılan “Fidan Çay Bahçesi”, 6 Nisan 2015 itibariyle öğrencilere hizmet vermeye başladı.

Kantinin inşasına katkı sağlayan ve her türlü inşaat çalışmalarıyla yakından ilgilenen Dernek Başkanı Hasan Dayhan açılışta bir konuşma yaptı. Fidan Çay Bahçesi’nde öğrencilerimize daha iyi bir hizmet verileceğini belirten Dayhan; öğrenci velileri ve misafirlerin de rahatça ağırlanabileceği bir ortam oluşturulduğunu söyledi.

Ortak Kantin "Fidan Çay Bahçesi" Öğrencilerin Hizmetine Açıldı
Ortak Kantin “Fidan Çay Bahçesi” Öğrencilerin Hizmetine Açıldı
Fidan Çay Bahçesi Dualar İle Açıldı
Fidan Çay Bahçesi Dualar İle Açıldı
Fidan Çay Bahçesi'nin Açılmasıyla Öğrencilerin İlgisi Büyük Oldu
Fidan Çay Bahçesi’nin Açılmasıyla Öğrencilerin İlgisi Büyük Oldu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.