Eski Başkanlarımızdan İsmail Başpınar Kabri Başında Anıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Eski Başkanlarından İsmail Başpınar, kabri başında dualarla yâd edildi. Anma merasimine Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Yönetim Kurulu Üyesi Muhiddin Sami Dayhan, Karabarlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, hocalar, öğrenciler, dernek personelleri ve Başpınar’ın ailesi ile sevenleri katıldı.

Kestanepazarı gönüllüleri ve Başpınar ailesi, Eski Başkanlarımızdan Merhum İsmail Başpınar’ı vefatının 17. seneidevriyesinde, Işıkkent Mezarlığı’ndaki kabri başında dualarla andı. Başpınar Ailesi’nin ve sevenlerinin katıldığı merasimde Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Yönetim Kurulu Üyesi Muhiddin Sami Dayhan, İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer ile Kur’an kurslarını temsilen Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük ve Kur’an Kursu Öğreticisi Bayram Güzelhan ile Mustafa Yaman katıldı.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Yönetim Kurulu’nda 1989 – 2002 yılları arasında Başkanlık görevini yürüten İsmail Başpınar için ikindi namazı öncesi Işıkkent Mezarlığı Camii’nde Kur’an kursu hocalarımız ve öğrencilerimiz tarafından Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunurken, namaz sonrası ise merhumun kabri başında okunan hatimlerin duası yapıldı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif