Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği eski personellerinden Aşçı Mevlüt Kılıç, 1 Nisan Pazar günü evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybetti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nde uzun yıllar görev alan Aşçı Mevlüt Kılıç geçen yıl başarılı bir kalp ameliyatı geçirmişti. Ameliyat sonrası yaşlılığında getirdiği sorunlar ile sık sık rahatsızlanan 75 yaşındaki evli ve 5 çocuk babası Kılıç, geçtiğimiz pazar günü evinde hayata gözlerini yumdu.

Mevlüt Kılıç’ın çalıştığı dönemde Kestanepazarı’nda öğrenim gören Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ile Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu hocalarından Kurra Hafız Mesut Güner, Hafız İsa Özgen, Hafız Bilal Gülşahin, Merkez Kur’an Kursu hocalarından Kurra Hafız Sadık Daştan, Hafız Ahmet Karaca ve İmam Hatip Cumhur Özcan merhumun taziye evine ziyarette bulunarak, Kur’an- Kerim okudu. Ayrıca bir dönem Merhum Kılıç ile birlikte çalışan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Personellerinden Muharrem Gürses ve Talat Özcan da taziye evini ziyaret ederek merhumun yakınlarına başsağlığı diledi.

Ziyarette Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği adına merhumun ailesine sabır ve başsağlığı dileyen Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, “Bir dönem bizlere yemek yapan Merhum Mevlüt Kılıç’a gıyabında teşekkür ediyoruz. Rabbim kendisine rahmet eylesin. Kestanepazarı camiasının da başı sağ olsun” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.