Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir’de kurulduğu günden beri Türkiye’nin en köklü hafızlık kurumları arasında yer alan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni ziyaret eden Ensar Vakfı yetkilileri iki kurumun gelecekte beraber yapabileceği projeler ile ilgili bilgi alışverişi yaptı.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Anadolu Şubeleri Sorumlusu Fatih Yıldız, İzmir Şube Başkanı Yakup Eker ve Ensar Enstitü Sorumlusu Mine Gül, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin Hatay’daki eğitim kampüsünü ziyaret etti.

GELECEK DÖNEM PROJELERİ KONUŞULDU

Ensar Vakfı yetkililerini ağırlayan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Onursal Başkanı Hasan Dayhan ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Vakıf yönetimleri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantı da Ensar Vakfı ile Kestanepazarı’nın 2018 yılında birlikte yürütebileceği projeler üzerine sohbet edildi.

Karşılıklı iyi niyet ve başarı dileklerinin sunulduğu toplantının ardından Kestanepazarı’ndan ayrılan Ensar Vakfı yetkilileri, Onursal Başkan Hasan Dayhan ile Çoşkun Akın’ı da İstanbul’da Ensar Vakfı Genel Merkezi’ne davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.