Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Emin Üzüm, Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Kahramanmaraş İHL’yi Ziyaret Etti

Kestanepazarı Kahramanmaraş Temsilcisi Emin Üzüm, hizmetlerimizi, bölgesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle anlatmaya devam ediyor.

Üzüm tanıtım çalışmaları çerçevesinde, Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Şengül; Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf Dönmez ve Müdür Başyardımcısı İbrahim Bilginer’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Kestanepazarı hakkında bilgiler veren Üzüm, mezunlarımızın yurdun çeşitli bölgelerinde bulunan ilahiyat fakültelerinde eğitimlerine devam ettiğini belirtti. Çalışmaları takdirle karşılayan Pro. Dr. İdris Şengül; “Hafızlık, bu dünyadaki en şerefli makamdır, sizin gibi başarılı kurumları takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Maraş İHL Müdürü Yusuf Dönmez, ziyarette Kahramanmaraş İHL hakkında bilgiler vererek, her yıl çeşitli başarılar elde ettiklerini ve MEB’in düzenlediği İHL’ler Arası Hafızlık, Ezan Okuma ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmalarında birçok kez Türkiye dereceleri aldıklarını sözlerine ekledi.

Prof. Dr. İdris Şengül, Yusuf Dönmez ve İbrahim Bilginer, Kestanepazarı adına yapılan bu ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, Emin Üzüm’e ve Kestanepazarı’na başarılar dilediler.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İdris Şengül
Kahramanmaraş İHL Müdürü Yusuf Dönmez (en sağda), Müdür Baş Yardımcısı İbrahim Bilginer (en solda)
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif