Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepezarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde yer alan eğitim kurumlarının temsilcileri, Ortaöğrenim Kurumları Koordinasyon Toplantısı’nda bir araya geldi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı himayesinde eğitim gören hafız talebelerin akademik başarılarını artırmaya yönelik Ekim Ayı Ortaöğrenim Kurumları Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Özel Kestanepazarı Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen bu ayki toplantıya İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Müdürü Hasan Ali Yazıcı, Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak ve rehber öğretmenler katıldı.

ÖĞRENCİLERİN GELİŞİMLERİNİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN TOPLANILACAK

Yeni dönemde yapılacak eğitim faaliyetlerinin belirlenmesi için gerçekleştirilen toplantıda, üç kurumun bugüne kadar olduğu gibi koordineli olarak çalışmaya devam etmesi ve iş birliğini artırması kararlaştırıldı. Öğrencilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve akademik başarıyı artırıcı çalışmalar için istişarelerde bulunulan toplantıda ayrıca, öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve değerlendirmek için düzenli aralıklarla bir araya gelinmesi de kararlaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.