Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin hamiliğini yaptığı Kestanepazarı Kur’an Kurslarında yetişen ve yarışmalarda derece yapan öğrencilere ödülleri verildi.

Kestanepazarı Kur’an Kurslarında yetişen ve Türkiye geneli yapılan yarışmalarda derece alan öğrenciler ile öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen hocaları için ödül töreni düzenlendi.

Tören, Kur’an Kursları Arası Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Türkiye Birincisi Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Öğrencisi Melih Tarım’ın Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Konferans Salonu’nda düzenlenen törende açılış konuşmasını yapan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, “ Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize ve onların yetişmesinde emeği geçen hocalarıma şükranlarımı sunuyorum. Kurumlarımız hem ilim hem de bilim alanında eşine zor rastlanır birçok başarıya imza atılmıştır ve bundan sonrada başarılarımız artarak devem edecektir” dedi. Konuşmaların ardından Türkiye geneli yapılan yarışmalarda derece sahibi öğrencilere ve öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen hocalarına ödülleri verilerek program sonlandırılmıştır.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.