Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Dr. Tayyar Altıkulaç Ziyaret Edildi

 

20. ve 22. Dönem Milletvekili ve Eski Diyanet İşleri Başkanlarından, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç ziyaret edildi.

20 Ağustos 2015

Kestanepazarı Eğitim Kurumları ve Fidan Dergisi adına gerçekleştirilen ziyarette, Fidan Dergisi Yazı Kurulu Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Raşit Çavuşoğlu, Adem Çalar ve derginin Genel Yayın Yönetmeni Nurkan Boz yer aldı.

Yrd. Doç. Dr. Raşit Çavuşoğlu,Dr. Tayyar Altıkulaç ve Adem Çalar
Yrd. Doç. Dr. Raşit Çavuşoğlu,Dr. Tayyar Altıkulaç ve Adem Çalar

Mushaf-ı Şerîf ve Kur’an ilimleri üzerine araştırmaları ve kitaplarıyla tanınan Dr. Tayyar Altıkulaç, Fidan Dergisi 84. sayısındaki röportajında, Mushaf-ı Şerîf ve Kur’an ilimleri üzerine kendisine yöneltilen soruları cevaplamıştı. Kestanepazarı ve Fidan Dergisi’ne katkılarından dolayı kendisine teşekkür edildi.
İlmî sohbetlerin yapıldığı, soruların sorulup cevapların alındığı ziyarette Dr. Altıkulaç, Kur’an nüshalarını incelemek için yapmış olduğu seyahat ve çalışmaları anlattı.

Dr. Tayyar Altıkulaç
Dr. Tayyar Altıkulaç
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif