Diyanet İşleri Başkan Yardımcısından Kestanenapazar’ına Ziyaret

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan’ı makamında ziyaret etti.

İzmir Eski Müftüsü Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Ramazan Muslu, geçen hafta sonu Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni ziyaret etti. İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nde Dernek Başkanı Cüneyd Dayhan’ın makamında ağırladığı Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Muslu, yakın zamanda vefat eden Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Onursal Başkanı Hasan Dayhan için taziyelerini bildirdi. Hasan Dayhan’ın vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü de dile getiren Prof. Dr. Muslu, Hasan Dayhan için dua ederek Allah’tan kendisine mağfiret geride kalanlarına ise başsağlığı diledi.

Kestanepazarı Yönetim Kurulları tarafından alınan karar ile kısa süre önce Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanlığı’na getirilen Cüneyd Dayhan’ı da tebrik eden Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Muslu, Başkan Cüneyd Dayhan’a görevinde başarılar diledi.

Gerçekleştirdikleri taziye ziyareti, tebrik ve başarı dileklerinden ötürü Prof. Dr. Muslu’ya teşekkür eden Başkan Cüneyd Dayhan, “Çocukluğumdan beri hizmetkârı olduğum Kestanepazarı ve camiasına en üst düzeyde hizmet etmeye çalışacağım. Siz değerli büyüklerimin destek ve tavsiyeleri ile Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi almak isteyen yavrularımıza inşallah dün olduğu gibi bugün ve yarın da faydalı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, İdari İşyer ve Personel Müdürü Ahmet Özer
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu:
“Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.”
Buhârî, “Feżâʾilü’l-Ḳurʾân”, 21 | Ebû Dâvûd, “Vitir”, 14,15,19 | Tirmizî, “S̱evâbü’l-Ḳurʾân”, 15