Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Diyanet Görevlileri Yeni Eğitim Öğretim Yılında Başarı Diledi

 

Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret eden diyanet görevlileri, Müdür Zübeyir Kuyubaşı’na yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.

İstanbul Ümraniye Müftülüğü Şube Müdürü Rıfat Buran, İzmir İl Müftülüğü Murakıpları Süleyman Temiz, Fatih Baykara ve Yusuf Makas ile Karabağlar Müftülüğü Yeşilyurt Ulu Camii Müezzin Kayyımı Nuri Zararsız, Yeşilyurt Güven Camii İmam Hatibi Mustafa Aytekin ve Hacı Ahmet Camii İmam Hatibi Talip Arslan Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nı ziyaret etti.

Bir dönem öğrenci, sonrasında da eğitim görevlisi olarak içerisinde bulundukları yurdu ziyaret eden hafızlık hocalarımız Müdür Kuyubaşı nezdinde tüm Kestanepazarı Camiası’na yeni eğitim öğretim yılanda başarılar diledi.

KUR’AN VE AKADEMİK EĞİTİM KALİTESİ HER GEÇEN GÜN ARTMAKTA
Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Müdür Kuyubaşı, yurt binasında bu yıl yapılan detaylı tadilat ve yenileme çalışmaları ile artık öğrencilere çağın gerektirdiği tüm ihtiyaçları karşılayabilecek modern ve kaliteli hizmet sunma imkânına eriştiklerini belirtti. Kestanepazarı’nda Kur’an ve akademik eğitimin başarısının her geçen gün artarak devam ettiğini de sözlerine ekleyen Müdür Kuyubaşı, eğitimde yakaladıkları artan başarı grafiğinde diyanet görevlilerinin, hocaların, eğitimcilerin ve Kestanepazarı Yönetim Kurulları’nın desteğinin büyük pay sahibi olduğunu vurgularken konuşmasını Kestanepazarı gönüllülerine ve destekçilerine teşekkür ederek tamamladı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif