Disiplin ve Değerlendirme Daire Başkanımız Akdoğan, Hafızlık Talebelerini Ziyaret Etti

Diyanet İşleri Başkanlığı Disiplin ve Değerlendirme Daire Başkanı Murat Akdoğan, İzmir Hatay’da bulunan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Kursta hafızlık eğitimi alan öğrenciler ile sohbet etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Merkez Taşra Buluşmaları programı kapsamında İzmir’de bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı Disiplin ve Değerlendirme Daire Başkanı Murat Akdoğan, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğrencileri ile bir araya geldi. İzmir İl Müftü Yardımcısı Oğuzhan Kadıoğlu’nun da kendisine eşlik ettiği ziyarette Daire Başkanı Akdoğan, kurs binasının fiziki ve sosyal imkânlarını, derslik ve yatakhaneleri yerinde inceledi. Hafızlık eğitimi alan minik öğrencilerle de sohbet eden Daire Başkanı akdoğan, Kur’an Kursu’nda görevli personeller ile de istişarelerde bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı Disiplin ve Değerlendirme Daire Başkanı Murat Akdoğan, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nu yapmış olduğu eğitim çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif