Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı camiası ve Başpınar ailesi, Merhum İsmail Başpınar’ı kabri başında yâd etti.

ismail-baspinar-anma-9-aralik-2016-web313 yıl boyunca dernek başkanlığı görevini yürüten, İzmir’e büyük hizmetlerde bulunmuş hayırsever İsmail Başpınar (72) vefatının 14. Yıldönümünde, Işıkkent Mezarlığı’ndaki kabri başında, Kur’an-ı kerim tilaveti ve dualarla anıldı.

Anma programına merhumun kardeşi, çocukları ve akrabalarının yanı sıra Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman, Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Kur’an kursu hocalarımız ve öğrencilerimiz katıldı.
1989 – 2002 yılları arasında Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanlığı’nı yürüten Başpınar için ikindi namazı öncesi Bornova Işıkkent Mezarlığı Camii’nde Kur’an kursu hocalarımız ve öğrencilerimiz tarafından Kur’an-ı kerim tilavet edildi, namaz sonrası ise Mustafa Yaman, merhumun kabri başında okunan hatimlerin duasını yaptı.ismail-baspinar-anma-9-aralik-2016-web2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.