Denizli’de Kestanepazarı Mezunları buluştu.

Mezunlarımızdan Denizli EDEP Platformu Başkanı Hüseyin Karademir ve Başkan Yardımcısı M. Akif Eskicioğlu organizesiyle Denizli’deki mezunlarımızla biraya geldik.

Kur’an-ı Kerimi Yüzünden Güzel Okuma Yarışması Türkiye Finali vesilesiyle Denizli’ye giden Kestanepazarı ekibimiz daha önceden tertip edilen Kestanepazarı Denizli buluşması programına katıldı.

Denizli Çınar Kitap Kafe’de gerçekleştirilen programa Kestanepazarı İdari İşler Müdürü Ahmet Özer, Halkla ilişkiler Müdürü Ali Koç, Merkez Kur’an Kursu Yöneticisi Sadık Daştan, Kur’an Kursu Öğreticisi Ahmet Karaca ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz katıldı. Esnaf ve din görevlisi olan birçok mezunumuzun katılım sağladığı programda Kestanepazarı faaliyetleri ve eğitim öğretim sistemi hakkında bilgiler verildi. Tanışma ve konuşmanın ardından her bir mezunumuz Kestanepazarı anılarını paylaştı.

Mezunlarımızdan öğrencimize manevi destek.

Mezunlarımız Denizli’de yapılan Kur’an-ı Kerimi Yüzünden Güzel Okuma Yarışması Türkiye Finali’ne katılan öğrencimiz Melih Tarım’a manevi destek için yarışmanın yapıldığı Müftü Ahmet Hulusi Camii’ne akın etti. Öğrencimizin Türkiye birinciliğiyle sevinen mezunlarımız, öğrencimizi Melih Tarım  ve hocası Sadık Daştan’ı tebrik ettiler.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif