Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, Buca İlçe Müftülüğünü ziyaret etti ve Kestanepazarı Mezunlarıyla bir araya geldi.

Yapılan ziyaret ve Kestanepazarı Mezunları Buluşmasına; Buca İlçe Müftülüğü Personelleri: Mezunumuz Hafız Muhammet Yeşil, Mezunumuz Mehmet Gökdemir, Mezunumuz Hafız Ramazan Saldık, Murat Işık, ADRB Vaizi Adem Çıplak ve Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursu Dernek Başkanı İmam Hatip Yücel Erdoğan eşlik ettiler. 

Yapılan ziyaret ve bir araya gelmelerinden dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade eden mezunlarımız, hep birlikte hatıra fotoğratı çektirdiler.

Ziyaret sırasında Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, Buca İlçe Müftümüz Kemal Demirel ile de görüştüler.

Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız  Hafızlık Kur’an Kursunu Ziyaret Ettik 

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursunu ziyaret etti.

Ali Koç ve Mustafa Yavuz; Mezunumuz Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursu Yöneticisi Hafız Ramazan Akçelik, Mezunumuz Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Haluk Bozkaya ve Mezunumuz Buca Yıkıkkemer Camii Müezzini Hafız Muhammed Karabacak ile görüştüler.

Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursu Yöneticisi Hafız Ramazan Akçelik; Kestanepazarı Mezunu olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, yapılan ziyaretin ve bilgi paylaşımının çok yararlı olduğunu da belirterek, tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız  Hafızlık Kur’an Kursunu Ziyaret Ettik
Buca İlçe Müftülüğü Ayyıldız Hafızlık Kur’an Kursunu Ziyaret Ettik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.