Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Bornova BİLSEM, Kestanepazarı Eğitim Kampüsümüzü Ziyaret Etti

Türkiye’nin en köklü hafızlık kurumları arasında yer alan kurumumuz Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni ziyaret eden Bornova İlçe Millî Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ve Bornova BİLSEM yetkilileri eğitim kampüsümüzü gezerek kurumlarımız hakkında bilgi aldı.

Bornova İlçe Millî Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ile birlikte özel yetenekli öğrencilerin eğitim aldığı Bornova Şehit Fatih Satır Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) Müdürü Melike Bahar Tike Tetik, Müdür Yardımcısı Muhittin Kanmaz, Okul Aile Birliği Başkanı Vedat Durucan ve öğrenciler, İzmir Hatay’da bulunan Kestanepazarı Eğitim Kampüsümüz ile bağışçısı ve destekçisi olduğumuz İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni gezdi.

GELECEK DÖNEM PROJELERİ KONUŞULDU
BİLSEM yetkililerini ağırlayan Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Cüneyd Dayhan yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Hızla gelişen ve dijitalleşen dünyada, öğrencilerin millî ve manevi duygulara sahip bir şekilde geleceğe en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için gerekli eğitim yöntemleri ve araçları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantı da Kestanepazarı ile Bornova BİLSEM arasında önümüzdeki süreçlerde birlikte yürütebileceğimiz projeler incelendi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif