Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus’u Ziyaret Ettik.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus’u makamında ziyaret etti.

Kestanepazarının son dönem faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduğumuz ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ulus, Kestanepazarı Yönetim Kurulu üyelerini, hocalarını, çalışanlarını ve gönüllülerini yapmış oldukları başarılı faaliyetlerden dolayı tebrik ve takdir ettiğini ifade etti.

Ekrem ULUS - Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü
Ekrem ULUS – Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü

15.04.1977 tarihinde Manisa´nın Demirci ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Demirci´de, orta öğrenimini ise İzmir´de tamamladı. 

2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında Demirci´de göreve başladı. Daha sonra müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü sınavlarını kazanarak Demirci ve Manisa´da müdür yardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu. 30.03.2016 tarihinden itibaren İzmir-Dikili İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Dikili ilçesindeki görevini 25 Mart 2022 tarihine kadar sürdürdü. Daha sonra 28.03.2022 tarihinde Bergama İlçesine atandı. 

Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümü yüksek lisans mezunu olan Ekrem Ulus, evli ve 3 çocuk babasıdır.Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif